קורסים וסדנאות

האמת הפשוטה באהבה עצמית

מערכות יחסים * שפע * בטחון עצמי * הצלחה והגשמה

טיפול אישי בקבוצה

שפע, זוגיות, בריאות, חברות, יחסים, שחרור שליטה, קריירה, דיוק, קירקוע, נוכחות, התמסרות, שלום עם הגוף, מימוש עצמי, אחדות, להיות מי שאני… כל אלו יכולים להתממש ולהתגשם בחייך בעוצמה ובנוכחות כשהאהבה העצמית תהיה הבסיס להכל!

נשמע כמו רשימה של "כל מה שצריך כדי להיות מוגשם, בריא ומאושר".

אולי גם עשית כבר כל מיני טיפולים, סדנאות והתנסויות כדי למשוך ולבסס את הערכים האלה או חלקם לחייך. אני מכירה את זה. ההרגשה ש"מעכשיו הכל הולך להשתנות" כי טיפלתי ב שפע/זוגיות/יחסים/… והמציאות מחזירה אותך למקום דומה, מתסכל וכואב.

האמת הפשוטה באהבה עצמית, באמצעות טיפול אישי בקבוצה, מטפל בכל אחד מהנושאים לעומקו, עובר דרך הרבדים השונים של מסע הנשמה, ודרך הגופים השונים, עד לרובד המהות הבסיסית של הנשמה – האהבה והאהבה העצמית.

לטיפול האישי בקבוצה יש ערך רב, הרבה מעבר לשיתוף בחוויה (לפי בחירה). הטיפול בקבוצה יוצר עוצמה אנרגטית ותודעתית שמאפשרת לנו להטמיע את השינוי והריפוי בעומקים ובעוצמות חדשים.

לטיפול בכל תחום יש שלושה שלבים, ובסה"כ 12 שבועות שבהם נעבור תהליך בכל אחד מארבעת התחומים..

שלב ראשון: יצירת השינוי

שלב שני: הטמעה

שלב שלישי: הפעלה

תחילת המועד הקרוב: 27.3.14, שעות 19:00-21:00

קורס "לחיות טוב"

רוצה לחיות טוב יותר? רוצה להרגיש טוב יותר במעגלים השונים של חיינו, האישיים, הזוגיים, המשפחתיים, המקצועיים, החברתיים והאחרים? רוצה לדעת איך לעשות את זה בעצמך ועבור עצמך? רוצה באמת? עד כדי שאתה מוכן גם ללמוד ולתרגל כדי לאפשר לזה לקרות? אם ענית לעצמך "כן" על השאלות האלה, הקורס "לחיות טוב" הוא בשבילך. לאורך העבודה שלי עם אנשים, מצאתי מכנה משותף לכולם – כולם רוצים לחיות טוב. ומצאתי גם, שמעבר להבדלים האישיים בין האנשים, יש כמה מכנים משותפים, שמי שפועל על-פיהם, מרגיש וחי טוב יותר. את הנסיון הרב שצברתי בעבודתי, ריכזתי ל"ארגז כלים" ממוקד אחד, וארזתי אותו בקורס "לחיות טוב". בכל מפגש נתמקד בנושא אחר שמהווה אבן יסוד לחיים טובים (נברר גם מה זה אומר "חיים טובים"…) נקבל כלים, נתרגל, ונמשיך את יצירת החיים הטובים גם בין המפגשים ואחריהם. קורס בן 12 פגישות X 150 דקות לקבוצה מצומצמת של משתתפים. (עד 12) על מועד הקורס – פרטים בקרוב.