טיפולי S.O.S אנרגטי

טיפולי SOS

"איך זה עובד? זה קסם? את מכשפה? אני לא מאמין… זה לא יכול להיות…"

משפטים כאלה ודומים להם, הם מה שאני שומעת, מהצד השני של הטלפון, כעבור מספר דקות של טיפול SOS אנרגטי מרחוק.

נגיד שאתה קם בבוקר ויש לך פגישה ממש חשובה, עם מישהו שמגיע ממש מרחוק, אבל האוזן שלך סתומה לגמרי, ואתה לא יכול לשמוע כלום, וגם לא בפוקוס כי האוזן לא מפסיקה להציק… יש לך שתי אפשרויות: להתנצל מאד בפני מי שהגיע מרחוק, ולבטל את הפגישה, ומן הסתם גם די להתבאס מזה, או להתקשר אלי, ותוך מספר דקות, לשמוע את עצמך ממלמל "אני לא מאמין… אני שומע פתאום, אני לא מבין מה קורה פה" וכו'.

 זאת רק דוגמה אחת, אמיתית, לטיפול SOS אנרגטי שלא רק ששחרר מהכאב, אלא גם החזיר יום עבודה חשוב שהיה יכול להתפספס.

 או נגיד, שאתה מגיע לארוע, ויש לך כאב ראש נוראי. כזה שכמעט לא הגעת לארוע בגללו. אתה יכול לחפש כדור (שלא ניכנס לשאלה איזה מחיר הגוף שלך משלם על כדור "תמים" נגד כאב ראש), לחכות לפחות חצי שעה עד שהוא ישפיע, וסביר להניח, שכשההשפעה תפוג כאב הראש יחזור. ואתה יכול ליצור איתי קשר, ותוך מספר דקות… נכון, המשפטים האלה.

או נגיד, שיש לך מצגת ממש חשובה להציג. הכנת הכל, גם אם יעירו אותך באמצע הלילה, הנקודות המרכזיות יוצאות ממך בלי כל מאמץ. ופתאום – כל הבטחון שלך עוזב אותך, בלי קשר לכלום. אתה יכול להעביר את המצגת באפקטיביות נמוכה, כי הרי, לא רק התוכן מדבר, אלא גם שפת הגוף שלך, ואתה יכול לפנות אלי לטיפול SOS, ותוך מספר דקות לחזור להרגשה של נוכחות ובטחון בעצמך.

 יש עוד המון דוגמאות, אבל נראה לי שהעקרון הובן –

 לא משנה מה באמת הבעיה, במצבים אקוטיים, אני יכולה לעזור באמצעות טיפול אנרגטי.

 זה לא כישוף, זה נראה כמו קסם.

 יש לזה הסבר, אבל לא ניכנס לזה כרגע.

מה שחשוב הוא, שבמצבים אקוטיים של כאבים פיזיים, ושל כאבים, מתח וחרדה רגשיים, אני יכולה לעזור.